سلام! من حامد پناهنده هستم. دانش آموخته رشته مدیریت صنعتی و مدیریت عالی کسب و کار (DBA).


آلبوم تصاویر من برنامه برگزاری کلاس ها ثبت نام در وبسایت

هر کسی از ظن خود شد یار من...!

حامد پناهنده هستم . عاشق چیزهایی که با غریزه‌ی آدمیزاد جور در می‌آید، یا به قول خارجی‌ها د ایسنس آو ایمجینیشن ( The essence of the imagination ) همین باعث شد بعد از فراز و نشیب های مختلف در سن های پایین وارد به مباحثی مثل تفکر سیستمی، ارتباط موثر، فنون اقناع و مباحث این چنینی شوم .

شاید همین ویژگی هم باعث شد که پیوسته به دنبال یادگیری چیزهای جدید باشم، چون همیشه به این اعتقاد داشته و دارم که بدون شک، نوع نگاه امروز من به دنیا، ناقص و خیلی وقت‌ها هم اشتباه است و برای غلبه بر این ضعف بزرگ، باید دائما خودم را به روز نگه دارم و یادگیری‌ام همیشگی باشد .

  • جوینده و مدرس علم فن بیان و آئین سخنوری.
  • جوینده و مدرس علم ارتباطات موثر.
  • جوینده و مدرس علم سواد رسانه.
  • جوینده و مدرس علم فنون اقناع در جامعه.
  • طراح و برنامه نویس تحت وب.
  • دانش آموخته کتب شهید مطهری (ره) در مرکز مطالعات راهبردی .

چرا ارتباطات برای من اینقدر مهم است؟

زندگی بر اساس ارتباط موثر برای من یک سبک زندگی دوست داشتنی است. بارها به عزیزانم گفته‌ام که روزهایی که بیشتر از 8 ساعت ارتباط می گیرم و در جامعه نقش آفرینی می کنم نسبت به خودم حس خیلی خوبی دارم. جدای از این، این مسئله به من کمک می‌کند که به فکرهایم و آموخته‌هایم و در کل به ذهنم سر و سامان بدهم. فعلا دوست دارم از مباحث زیر بیشتر تجربه کسب کنم :
نظم شخصی و افزایش بهره‌وری در کار
بازاریابی و استراتژی کسب و کارهای دیجیتال محتوا محور
کتاب‌هایی که می‌خوانم و نوع نگاهم به دنیای اطرافم را دگرگون می‌کنند
کسب تجربه در حوزه اقناع
و در نهایت تفکرات گوناگون ام در رابطه با هر چیزی که دم دستم باشد

80

عاشق سفر هستم


به شهر ها و استان های مختلف سفر کرده ام
50

مقالات


در حال نوشتن کتابی درباره سواد رسانه و ارتباطات موثر هستم
110

اجرا


بیش از صد برنامه به عنوان مجری حضور داشته ام | کنفرانس ها، همایش ها، سمپوزیوم ها، سمینار ها، تکریم و معارفه مسئولین سازمان ها، کنگره ها، یادواره های شهدا، جشنواره ها، دیسکاشن ها، کنوانسیون ها، ورک شاپ ها و جلسات عمومی
27

طراحی و برنامه نویسی تحت وب


طراحی و برنامه نویسی وبسایت های مختلف

فن بیان یک هدف بزرگ

برای من مقوله فن بیان اهمیت بسیار دارد. اینکه بفهمم هنر فن بیان تا کجا ادامه دارد و چه حد در زندگی بشتر تاثیر گذار است و به چه زبانی حرف می‌زند و بتوانم آن را برای دیگران هم بازگو کنم. و این کار را با کلمات انجام بدهم. شاید بشود گفت زبان مبهم و پیچیدهٔ بصری را به زبان دقیق‌تر نوشتاری ترجمه ‌کنم.

از این رو خط مشی اصلی این وبسایت، یادداشت‌هایی در باب فن بیان و ارتاباط هستند. نوشتارهایی که به خواننده کمک می‌کنند تا بتواند با یک ارتباط بیش از جنبه‌ٔ ساده انگاری آن برخورد کند. البته که من خودم رهرو این مسیر هستم و هر آنچه که می‌آموزم و فهم می‌کنم را در این خانه به اشتراک می‌گذارم.

ارتباط با من