سلام! من حامد پناهنده هستم. دانش آموخته رشته مدیریت صنعتی و مدیریت عالی کسب و کار (DBA).


آلبوم تصاویر من برنامه برگزاری کلاس ها ثبت نام در وبسایت

هر کسی از ظن خود شد یار من...!

حامد پناهنده هستم . عاشق چیزهایی که با غریزه‌ی آدمیزاد جور در می‌آید، یا به قول خارجی‌ها د ایسنس آو ایمجینیشن ( The essence of the imagination ) همین باعث شد بعد از فراز و نشیب های مختلف در سن های پایین وارد به مباحثی مثل تفکر سیستمی، ارتباط موثر، فنون اقناع و مباحث این چنینی شوم .

شاید همین ویژگی هم باعث شد که پیوسته به دنبال یادگیری چیزهای جدید باشم، چون همیشه به این اعتقاد داشته و دارم که بدون شک، نوع نگاه امروز من به دنیا، ناقص و خیلی وقت‌ها هم اشتباه است و برای غلبه بر این ضعف بزرگ، باید دائما خودم را به روز نگه دارم و یادگیری‌ام همیشگی باشد .

  • جوینده و مدرس علم فن بیان و آئین سخنوری.
  • جوینده و مدرس علم ارتباطات موثر.
  • جوینده و مدرس علم سواد رسانه.
  • جوینده و مدرس علم فنون اقناع در جامعه.
  • طراح و برنامه نویس تحت وب.
  • دانش آموخته بازار های مالی، فارکس و...

چرا ارتباطات برای من اینقدر مهم است؟

زندگی بر اساس ارتباط موثر برای من یک سبک زندگی دوست داشتنی است. بارها به عزیزانم گفته‌ام که روزهایی که بیشتر از 8 ساعت ارتباط می گیرم و در جامعه نقش آفرینی می کنم نسبت به خودم حس خیلی خوبی دارم. جدای از این، این مسئله به من کمک می‌کند که به فکرهایم و آموخته‌هایم و در کل به ذهنم سر و سامان بدهم. فعلا دوست دارم از مباحث زیر بیشتر تجربه کسب کنم :
نظم شخصی و افزایش بهره‌وری در کار
بازاریابی و استراتژی کسب و کارهای دیجیتال محتوا محور
کتاب‌هایی که می‌خوانم و نوع نگاهم به دنیای اطرافم را دگرگون می‌کنند
کسب تجربه در حوزه اقناع
و در نهایت تفکرات گوناگون ام در رابطه با هر چیزی که دم دستم باشد

80

عاشق سفر هستم


به شهر ها و استان های مختلف سفر کرده ام
70

مقالات


در حال نوشتن کتابی درباره سواد رسانه و ارتباطات موثر هستم
510

اجرا


بیش از صد برنامه به عنوان مجری حضور داشته ام | کنفرانس ها، همایش ها، سمپوزیوم ها، سمینار ها، تکریم و معارفه مسئولین سازمان ها، کنگره ها، یادواره های شهدا، جشنواره ها، دیسکاشن ها، کنوانسیون ها، ورک شاپ ها و جلسات عمومی
27

طراحی و برنامه نویسی تحت وب


طراحی و برنامه نویسی وبسایت های مختلف

فن بیان یک هدف بزرگ

برای من مقوله فن بیان اهمیت بسیار دارد. اینکه بفهمم هنر فن بیان تا کجا ادامه دارد و چه حد در زندگی بشتر تاثیر گذار است و به چه زبانی حرف می‌زند و بتوانم آن را برای دیگران هم بازگو کنم. و این کار را با کلمات انجام بدهم. شاید بشود گفت زبان مبهم و پیچیدهٔ بصری را به زبان دقیق‌تر نوشتاری ترجمه ‌کنم.

از این رو خط مشی اصلی این وبسایت، یادداشت‌هایی در باب فن بیان و ارتاباط هستند. نوشتارهایی که به خواننده کمک می‌کنند تا بتواند با یک ارتباط بیش از جنبه‌ٔ ساده انگاری آن برخورد کند. البته که من خودم رهرو این مسیر هستم و هر آنچه که می‌آموزم و فهم می‌کنم را در این خانه به اشتراک می‌گذارم.

ارتباط با من